Ana sayfa Kıbrıs UBP’den takdire layık bir duyarlılık

UBP’den takdire layık bir duyarlılık

2728
1
PAYLAŞ

GAKTV Özel

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, UBP’nin kuruluşunun 43. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Partinin her kademesinde hizmet verenlere, 43 yıl boyunca desteğini, güvenini esirgemeyen partililere ve halka minnet, takdir ve teşekkürlerini sundu.

Özgürgün, bu süreçte, Ulusal Birlik Partisi olarak en büyük gücümüzü birliğimizden, muhabbetimizden alarak zor günlerin partisi olarak hizmetlerimizi ülke ve insan sevgisi ile sürdürdük dedi. Hesabımızı halkımıza veririz, halkımızın kararına da hep saygılıyız ifadelerinde bulundu.

Yayınladığı mesajın yanı sıra, her yıl gelenekselleşen yıl dönümü kutlamaları, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizden dolayı, iptal ettiğini açıkladı. Kurultay öncesi önemli bir fırsat olabileceği belirtilen bu kutlamalar, Ulusal Birlik Partisi’nin 43 yıllık tarihinde ilk kez yapılmayacak.

Mahalle ve Köy kongrelerinin 21 Eylül 2018 tarihinde ve İlçe kongrelerinin 23 Eylül 2018 tarihinde tamamlayan UBP, 27-28 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek Kurultay için gün sayıyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here