Astroloji

 

 

 
Akrep (11.07.2020)
Geçmişteki bazı duygusal konular yine aklınıza geliyor olabilir. Eğer bunları telafi etme fırsatınız varsa lütfen bir şeyler yapmayı tercih edin. Eğer yoksa en azından bazı konulara yeniden başlayın. Ailenizle ilgili konularda geçmişten kalan bazı stresli durumlarla başa çıkmak ve kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.
 
Aslan (11.07.2020)
Bugün ikili ilişkilerde ve aşkta oldukça mükemmel bir gün olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu güzelliğin keyfini çıkarın. İstediğiniz her türlü konu ve duruma ulaşabilirsiniz. Yeter ki harekete geçin. Bugün yeni yerler keşfetmek isterken bir yandan da kendinizi yorgun ve sakinlik arayışı içinde hissedebilirsiniz. Bu ani ruhsal değişiminize kapılmayın.
 
Balık (11.07.2020)
Canınızı sıkan gelişmelerin, bir hatanızın bedeli olduğunu düşünebilirsiniz. Haksızlıklarla mücadele verirken öfkenizi daha iyi kontrol etmelisiniz. Ailevi konularda yaşadığınız olaylar karşısında duygusal olarak kendinizi boşluk içerisinde hissedebilir ve yalnız kalmak isteyerek bazı durumları içinizde çözmek isteyebilirsiniz. Otorite figürleri ile ilgili dengeyi bulmanız gereken bir gündesiniz. Uyumu yakalarsanız olaylar sizin istediğiniz yönde gelişebilir. Daha stratejik olmalısınız.
 
Başak (11.07.2020)
Kontrolünüz dışında gelişen bazı durumlar olabilir. Bunun üzerine sert tepki verebilir ve karşı tarafa sınırınızı koyabilirsiniz. İlişkilerde artık kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Finansal konularda geleceğe dair sağlamcı adımlar atma isteğiniz bugün bir sonuç verebilir.
 
Boğa (11.07.2020)
İlişkilerinizdeki rekabet ve kıskançlık temalı konular sizleri gereksiz bir şekilde gerebilir. Paylaşımlarınıza ve söylemlerinize de aynı şekilde dikkat etmeniz gerekmektedir. İnsanlarla uğraşmaktan işinizi doğru yapamıyor olabilirsiniz. Hayat döngünüzü daha gerçekçi bir yöne çekmek isteyeceksiniz. Yaşamın sizi baskılayan yönlerine bakmaktan daha çok sizi genişleten yönlerine ilerlemelisiniz. Üzerimde bir ağırlık var diye düşünmeyin, ağırlık aslında zihninizde.
 
İkizler (11.07.2020)
Uzun zamandır üzerinizde taşımış olduğunuz finansal ve hukuki problemlerinizi çözümlemek için bazı adımlar atıyor olacaksınız. Bu soruna sosyal çevreniz de dâhil olabilir. Bugün amaçlarınız için daha fazla çalışma isteği içinde olabilirsiniz. Kararlı olmanız sizi bir adım öne taşıyacaktır.
 
Koç (11.07.2020)
İletişimdeki yeteneğinizi ön plana çıkararak kariyerinizde parlayacağınız bir gün. Sosyal çevrenizden alacağınız destekler sizi kendinize oldukça iyi hissettirecektir. Özel hayatınızla ilgili partnerinizden alacağınız adımlar sizleri mutlu etmeye yetmeyebilir. Haklı olduğunuzu düşündüğünüz konuda karşı tarafın adım atmasını beklemek şu an için pek doğru bir zamanlama olmayabilir. Ancak haklılığınız anlaşıldığı zaman kendinizi ifade etmek için kesinlikle acele etmeniz gerektiğini söyleyebilirim.
 
Kova (11.07.2020)
Gündelik yaşamınızı ilgilendiren plan ve programlarda bazı sorunlar ve aksaklıklar meydana gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki sorunlara dikkat etmelisiniz. Bugün giriştiğiniz işlerde yaratıcılığınızı ve yenilikçi fikirlerinizi devreye sokarak işlerinizde alternatif fikirler üretebilir ve el çabukluğu ile birçok zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Krizli bir durum anında ürettiğiniz bu fikir çalışma arkadaşlarınız tarafından tutularak aynı tip sorunlara da adapte edilebilir.
 
Oğlak (11.07.2020)
Bugün konuşmalarınızda agresyon ve ikilemde kalacak sözler söylememeniz de ve özellikle taraflı olmamanız da fayda vardır. Aceleci düşünceler içinde olmamalı ve hızlı kararlar vermemelisiniz. Bugün maddi yönde harcamaların artacağı bir gün olabilir. Aniden ortaya çıkan borçlar sizi zorlasa da karşınıza çıkan fırsatlar bunları telafi edecek şekilde olacaktır.
 
Terazi (11.07.2020)
Sorumluluklarınız veya iş hayatınızdaki iletişimlerinizin yoğunlukları artabilir. Kendinize ve partnerinize yapacağınız en büyük iyilik, dengeleri fedakarlıkla korumak olacaktır. Karşınızdaki kişilerin en doğal isteklerinde bile kontrolcü durumunuz hemen devreye girebilir. Bu tarz durumları değerlendirirken olaylara bir de karşı tarafın gözünden bakmayı denemelisiniz.
 
Yay (11.07.2020)
Yaptığınız işlerinizde bugün takdir görebilirsiniz. Hem iş hem özel yaşamınızda kendi varlığınızın önemini hatırladığınız güzel konuşmaların içinde olabilirsiniz. Ailevi ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gün olabilir. Özellikle ev, aile ve yuva yerleşimlerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Bugün yapacağınız girişimleri acele bir şekilde tamamlamak isterken bazı aksilikler söz konusu olabilir. Daha planlı ve sakin ilerlemenizi tavsiye edebiliriz.
 
Yengeç (11.07.2020)
Bugün özel ilişkilerinizde ilgili bazı uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Ciddi konuşmalar yapmak için uygun bir zaman içinde değilsiniz. Kendinizi dinlemeli ve biraz zaman ayırmalısınız. Özel yaşamınızdaki bazı sorunlu durumların bittiği ve artık önünüzü daha rahat görebildiğiniz bugün eş ya da partnerle daha sevgi dolu saatler geçirmek adına istekli davranabilir ve kendinizi kayıtsız şartsız sevginin güçlü ellerine teslim edebilirsiniz. Eleştirel yönünüzü devre dışı bırakın.

 

 

 

Haber Yazılımı