Ana sayfa Akıllı Cihazlar En gelişmiş cep sineması

En gelişmiş cep sineması

74
0
PAYLAŞ

Birçoğumuz mobil cihazlarımızı günde 3-5 saat kadar kullanıyoruz. Telefonlarımızın ekranı eskiye göre çok daha gelişmiş olsa da film ya da video seyrederken pek yeterli olmuyorlar. Bu durumda Nebula Capsule gibi bir teknoloji hayat kalitemizi arttırabilir. Nebula Capsule, yanınızda taşıyabileceğiniz bir tür cep sineması. Android 7.0 kullanan cihazı, istediğiniz videoyu seyretmek ya da telefonunuzun ekranını duvara yansıtıp detaylı görüntüler elde etmek için kullanabilirsiniz.

ebula Capsule, sesi her yöne iletmek için 360 derecelik bir hoparlör kullanan ilk projektör olma özelliğini taşıyor. Anker‘ın gelişmiş batarya teknolojisini kullanan cihaz, tek bir şarjla iki buçuk saate kadar video seyredilmesine, 40 saat boyunca durmaksızın müzik çalınabilmesine imkan veriyor. Ayrıca hızlı şarj teknolojisine sahip ve Anker’in taşınabilir şarj cihazıyla, şarj edilirken de kullanılabiliyor.

Kola kutusu kadar

Kutu kola boyutundaki cihaz genişçe bir cebe ya da herhangi bir çantaya sığabiliyor. Dış kısmı lehimsiz alüminyumdan yapıldığı için sert, hafif ve dayanıklı. Ağırlığı yaklaşık 500 gram. Cihaz şimdilik İngilizce, Çince ve Japonca dil desteğine sahip fakat ileride farklı diller eklenmesi planlanıyor. Cihazı Kickstarter‘dan destekleyerek yüzde 22 indirim ile 269 Dolar’a (kargo ücreti hariç) satın alabilirsiniz.

Dünya Halleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here