Ana sayfa Kıbrıs Öztabay: “Ben nüfüsumu bilmek isterim”

Öztabay: “Ben nüfüsumu bilmek isterim”

358
0
PAYLAŞ

GAKTV Özel – Meltem Hasipoğlu

Avukat Ayşe Öztabay GAK TV’de Damla Dabis Özel‘in hazırlayıp sunduğu ‘Sabah Kuşağı’ programına konuk olarak gündeme dair  çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bu son zamanlarda yaşananlara hiç şaşırmadığını vurgulayan Öztabay “Gerekli güvenlik önlemleri alınmazsa toplumun asayişinin bozulması sürpriz değildir. 17 Eylül Adli Yıl açılışında çok ciddi konulara yer verildi. Toplum nazarında infial yaratan konulara telkinde bulunuldu. Ne gecemiz ne gündüzümüz huzurlu artık. Toplum olarak bu konuyu hassasiyetle bakmalıyız. Biz muhaceret konusunu da değerlendirmeliyiz” dedi.

Öztabay “Ben nüfusumu bilmek isterim. Aynı zamanda nüfus analizinin de yapılmasını isterim. Ülke nüfusunun 350 bin olduğuna da  inanmıyorum ayrıca. Tüm konuların başlangıç noktası nüfus ve analizidir “ dedi.

Önümüzdeki günlerde Büyükkonuk’ta EKO gün yapılması ile ilgili değerlendirmede bulunan Öztabay ” Bence de Eko güne boykot olmalı. Bu bölgenin halkı da hassasiyetle hareket etmeli. Bu toplumu bilerek bölmeye çalışana tepki göstermeliyiz. Biz emeğe değil faşizme karşıyız” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here