Ana sayfa Kıbrıs Tutuklanan eski polisin evinde kokain de bulundu!

Tutuklanan eski polisin evinde kokain de bulundu!

183
0
PAYLAŞ

Narkotik ekipleri eroin soruşturmasını genişletiyor

1.       10.01.2019 tarihinde, saat 08:45 sıralarında, Girne Turizm Limanı’ndan KKTC’ye giriş yapan C.E.(E-38)’nin üzerinde polis tarafından yapılan aramada, yaklaşık yarım kilo ağırlığında eroin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır.

Yürütülen ileri soruşturmada; mesele ile  bağlantısı olduğuna inanılan M.Ö.S.(E-35)’nin üzerinde ve ikametgahında yapılan aramada, toplam 200 mlgr ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, yaklaşık yarım gram ağırlığında eroin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve yaklaşık yarım gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, S.Ö. (E-36)’nün ikametgahında yapılan aramada ise 9 mm çapında 2 adet canlı mermi bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

2.        10.01.2019 tarihinde, saat 15:30 sıralarında, Gazimağusa’da E.K.(E-30) ve E.A.(K-25)’nın kalmakta olduğu ikametgahta polis tarafından yapılan aramada, üzerinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet hassas terazi, extacy türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan 56 adet hap ve yaklaşık 137 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here